Zespół

Witamy na stronie Przychodni Lupus. Dołożymy wszelkiech starań,aby otoczyc państwa czworonożnych przyjaciol jak najlepsza opieką. Weterynaria to nie tylko nasz zawód - przede wszystkim to nasza pasja. Nie jest nam obojetny los zwierząt bezdomnych-  za pośrednictwem naszej przychodni mogą państwo znaleźć i adoptować potrzebujące zwierzaki. Staramy się ciągle poszerzać naszą wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Obie ukonczylysmy Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, a doswiadczenie zdobywałysmy pracujac w kilku krakowskich gabinetach i lecznicach.

Agata Pilarczyk

lek. wet. Agata Pilarczyk
specjalista chirurgii weterynaryjnej

Moje zawodowe pasje to chirurgia miękka, położnictwo i nagłe wypadki.

Stale biorę udział w kursach i warsztatach z tego zakresu. Podczas ukończonej w maju 2016 specjalizacji odbyłam kilka staży klinicznych w renomowanych klinikach weterynaryjnych we Wrocławiu i w Krakowie.


Certyfikaty

Barbara Sygnarska

lek.wet. Barbara Sygnarska
w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących

Moimi zawodowymi zainteresowaniami są nefrologia i urologia oraz ultrasonografia.

Ustawicznie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych warsztatach i konferencjach. W roku 2016 odbyłam staż kliniczny w specjalistycznej Przychodni Nefrologicznej w Warszawie, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności w zakresie nefrologii.


Certyfikaty

Edyta Gryzło

Dypl. Groomer Edyta Gryzło

Profesjonalną pielęgnacją psów i kotów zajmuję się już od 8 lat, tytuł dyplomowanego groomera uzyskałam w roku 2011.

Do każdego zwierzęcia staram się podchodzić indywidualnie.
Wolne chwile spędzam w górach i na rowerze.

Współpracują z nami

Monika Gajda

Monika Gajda

Trener ALTERI, uczestniczka licznych szkoleń i kursów COAPE, włąścicielka przyjaznego hotelu dla psów (www.petsister.pl) , pasjonatka swojej pracy, która do każdego psa podchodzi indywidualnie, z nieograniczoną cierpliwością.

W naszej Przychodni udziela KONSULTACJI BEHAWIORALNYCH DLA PSÓW.